Насильство в сім’ї

Дата: 07.12.2023 17:50

Насильство в сім’ї: знати, щоб уникнути і допомогти

🔹Що треба знати про домашнє насильство, як його уникнути, як побороти страх помсти «тирана» та відчуття власної вини, як вирватись з замкнутого кола і, основне, як правильно діяти якщо протиправні дії відносно особи ( насильство, жорстоке поводження, булінг).
🔹Ось основні питання, які стали темою підготовчої зустрічі під назвою «Насильство в сім’ї: знати, щоб уникнути та допомогти», який відбувся 07 грудня 2023 року Нижньоворітської сільської ради в рамках підтримки акції «16 днів проти насильства».
🔹До обговорення та відпрацювання алгоритму дій постраждалої від будь - якої форми насильства долучилися особи: Поліцейський СРПП ВП#2  Фітас Михайло Михайлович та Дільничний офіцер поліції сектору превенції ВП #2 Мукачівського РУП ст. лейтенант поліції  Пойда Віктор Володимирович, Служба у справах дітей Шуста Олександра Михайлівна

🔹Одним з результатів засідання круглого столу стало створення надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.