Сьогодні Нижньоворітська громада попрощалася з воїном Коріш Михайлом

Дата: 06.12.2023 18:11

Сьогодні Нижньоворітська громада у скорботі зустріла траурний кортеж загиблого Героя України Коріша Михайла Івановича, який загинув під час виконання бойового завдання.  Героя вшанували живим коридором з лампадками та державною символікою. Чин прощання та похорону за полеглим захисником відбувся у Православній церкві Петра і Павла. Провести воїна в останню путь зібралася родина, друзі,однокласники, односельчани, численна Нижньоворітська громада. Провели Героя з належними почестми до місця останнього спочину,поховали в рідній землі,а побратими віддали пострілами честь загиблому воїну.

Вічна пам'ять Герою! Царство небесне!