З Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 07:03

Шановні військовослужбовці, захисники України!

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – свято мужніх і сильних військових, які служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Для цих людей  служба в лавах української армії не просто професія, це  найвища честь і покликання. Цьогорічний  День Збройних сил Україна  зустрічає  в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки,  ризикуючи своїм життям,  стоять на варті миру, героїчно захищають нашу  Батьківщину,  національну безпеку і наші життя. Доземний уклін та людська шана українським військовим, які без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю. На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Дякуємо  кожному з вас, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта.

Бажаємо Вам та вашим родинам міцного здоровя, миру, злагоди та родинного затишку, козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай завжди поряд крокують оптимізм, спокій та гарний настрій!

За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Героям Слава !

З повагою керівництво ,виконавчий комітет та депутатський корпус Нижьоворітської сільської ради