3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2023 11:03

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів!
Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до Ваших проблем, захисту прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на тому, що
права всіх людей, які мають певні особливості, пов’язані з інвалідністю, – рівні.

Люди з обмеженими можливостями кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можуть позаздрити більшість людей. Тож хочеться побажати вам витримки, мужності, оптимізму, віри та щастя і достатку у ваших оселях.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичу Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах.

З повагою, Iван Грига