День радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗСУ

Дата: 30.11.2023 13:46

Сьогодні, в День радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗСУ, ми вітаємо людей, які щохвилини пильнують наше небо від повітряної небезпеки. Саме вони є першою ланкою нашої протиповітряної оборони.

Хлопці та дівчата, які виявляють та відстежують російські літаки та ракети в українському небі, роблять їх, а не наші міста, цілями. Сотні виявлених та потім успішно збитих ракет та літаків ворога, що вже ніколи не принесуть горя українцям, – ось результат їхньої щоденної праці.

Завдяки вашому професіоналізму і вправним діям нині противник боїться залітати у наш повітряний простір.

Дякуємо  всім військовослужбовцям за бездоганні бойові чергування, за уважність і вчасність виявлення загроз, за відданість службі та нашій Незалежній Державі!

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!