Шановні жителі громади!

Дата: 30.11.2023 09:54

Сьогодні віряни вшановують  День святого апостола Андрія Первозванного. Святий апостол Андрій Первозванний – один з дванадцяти апостолів. У народі називають "Андріїв день", "Андрія", "Андрій Зимовий".

Вітаю з Днем Ангела усіх, хто носить славне ім'я Андрія. Бажаю всіх життєвих благ та ласки Божої. Нехай Ваш Ангел Охоронець оберігає щодня, а святий, ім'я якого носите, буде взірцем для Вашого земного життя!

Дай Вам Бог здоров'я, сил і терпіння, міцності духу! Бажаю мудрості у вчинках і нехай ваші молитви будуть почуті!Вітаю з Днем Андрія Первозванного і від душі бажаю міцних сил, мудрості, завзятості, віри в себе і постійного прагнення тільки до перемоги!

З повагою, Іван Грига