З Днем Десантно-штурмових військ ЗСУ

Дата: 21.11.2023 06:40

Вельмишановні воїни десантно-штурмових військ, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша почесна місія забезпечення обороноздатності держави, ваша хоробрість, професіоналізм та самовідданість, яку ви щоденно виявляєте у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, запалюють у серці кожного українця глибоку вдячність і віру в Перемогу!

Ваша звитяга є прикладом для наслідування прийдешніми поколіннями, а ваші мужність та героїзм надихають на подвиги.

Прийміть побажання міцного здоров’я, Божого заступництва, а вашим родинам – миру та благополуччя! Хай горде гасло українського десанту «Завжди перші» надихає на нові звершення та перемоги!

У цей день хочемо окремо згадати загиблих героїв-десантників, які поклали своє життя за Незалежність України у новітній війні проти російського агресора. Вічна слава і вічна пам’ять Героям!

Слава Україні! Героям слава!