Шановні жителі нашої громади!

Дата: 21.11.2023 06:37

Шановні  жителі  нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди релігійного свята — Дня святого Михаїла, або як ще називають це свято- Собор  Архістратига Михаїла та всіх Небесних Сил .Це свято називається собором через те, що церква вшановує собор — зібрання усіх безтілесних сил разом зі святим архангелом Михаїлом.

З нагоди цього величного свята хочу привітати всіх Михаїлів, Михайлів, Михайлівних, Михайловичів, Михайликів.

Вітаю зі світлим святом! Нехай, незважаючи на холодну пору року, в душі будуть мир і спокій, а в будинку затишок і тепло. Бажаю додавання сил. Нехай зцілюються всі душевні і фізичні недуги. Нехай йдуть від вас біди і скорботи. Нехай Архангел Михаїл допомагає вам у ваших починаннях і поточних справах. І дай Бог усім людям миру, добра, щастя, мудрості, натхнення і здоров'я!Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, тепла, родинного затишку, благополуччя та Божого благословення.Святий Архістратиг Михаїл молитвами і заступництвом нехай допомагає вам у кожній справі та починаннях.

З повагою, Іван Грига