Зустріч з представниками організації “Людина в біді Словацька Республіка”

Дата: 17.11.2023 16:58

Сьогодні 17 листопада в  с. Нижні Ворота  у актовій  залі сільської ради  відбулася  зустріч  Нижньоворітської громади  з представниками організації Людина в біді Словацька Республіка . Координатор Світлана провела зустріч – круглий стіл на тему : “Можливості розвитку громад шляхом активізації крафтового виробництва та зеленого туризму. Сприяння самозайнятості ВПО та відкриття власного бізнесу”. Світлана розповіла про ефективний розвиток громади,навела  приклади уже реалізованих грантів, їх написання,відкриття власного бізнесу. На зустрічі,  продовжила виступ Поліна , яка поділилася досвідом написання  та покрокове розроблення грантів, з чого можна почати свій маленький бізнес. Також на зустріч був запрошений підприємець Олександр з села Кваси Рахівського району. Олександр поділився своїм досвідом розвитку справи. Розповів про приклади успішного кейсу, як отримати перший  грант, як розвивати туризм села, поділився планами на майбутнє, для розвитку їхньої громади. З його ініціативи в селі Кваси відкрили  Броварню (вони розробили сої методи пивоваріння), Лекварню ( варіння повидла з різних ягід), Сироварню ( варіння різних видів сирів), отримали цього року  ліцензію на виготовлення вина та ін…  На завершення заходу пройшло обговорення різних питань. Для нашої громади це дуже важливий досвід для подальшого розвитку громади.