Привітання працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2023 07:09

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі.Це свято талановитих людей, носіїв національної ідеї, оберегів історичної пам’яті. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється у збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя та благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної енергії та сили. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним. Хай у Ваших родиннах завжди буде тепло та затишно.

З повагою, Іван Грига