З Днем Святого Дмитра

Дата: 08.11.2023 11:00

Шановні жителі нашої громади!

Вітаю вас  із святом Святого Великомученика Димитрія Солунського!

Пам'ять святого Димитрія Солунського ще з давніх-давен пов'язувалася на Русі з військовим подвигом, патріотизмом і захистом Вітчизни. Тож нехай святий великомученик Димитрій повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за довгоочікуваний мир у нашій багатостраждальній Україні!

Бажаю з гідністю і честю проходити будь-яке випробування життя, завжди цінувати все те, що послав Всемилостивий Господь, не витрачати часу на образи, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися.

З повагою,  Іван Грига