Привітання зі святом Собору Архістратига Михаїла

Дата: 08.11.2023 07:26

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас із святом Собору Архістратига Михаїла.

В цей святковий Михаїлів день, ми вшановуємо Архангела, зберігача небес, захисника і воїна, який бореться зі злом.

Просимо в архистратига Михаїла своєю великою  силою заступитися за наших воїнів і мирне населення, зміцнити наш народ у єдності та вірі. Нехай під Його небесним покровительством зростають молоді покоління, аби своїми здобутками, натхненням та працею і надалі славити рідне село, громаду, державу.

Хай слово Боже надасть усім вам наснаги і допоможе у здійсненні світлих задумів, добрих справ. Міцного всім здоров'я, невичерпного джерела щастя, радості, земних гараздів, Божої ласки.

З повагою , Іван Грига