Привітання до Всесвітнього дня вчителя

Дата: 05.10.2023 05:44

Шановні вчителі!

Всесвітній день вчителя за рішенням ЮНЕСКО завжди відзначають 5 жовтня.

Вчитель це ціле життя, і воно віддане школі і учням. Ви вносите визначальний вклад у формування  нового покоління  громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї громади, своєї країни.

В цей святковий день прийміть  щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Вітаємо зі Всесвітнім днем вчителя та хочемо побажати впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил. Нехай Ваші учні будуть слухняними , вдячними  та спроможними на великі перемоги.

Щастя і здоров’я міцного! Учнів вдячних!

Чистих світанків, сонячних ранків!

Промінь сонця в кожне віконце!

Ніжної ласки, душевної казки,

Щастя без ліку і довгого віку!

З повагою, керівництво Нижньоворітської сільської ради