З Міжнародним днем лікаря

Дата: 02.10.2023 08:42

Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря , який вважається днем солідарності і активних дій лікарів всього світу. Адже головна мета лікаря будь-якої національності - поліпшення і збереження здоров'я пацієнтів!

Сучасні медики спираються у своїй роботі на величезну кількість знань і колосальний досвід лікарів усіх часів. Тому лікар сьогодні - це дуже складна і відповідальна робота, адже в його руках людські життя, найцінніше, що є у світі. А ще - і дуже затребувана. Лікарі - люди з великим серцем, стійкою витримкою, світлою головою.Ваша місія — складна і відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних.

Від щирого серця бажаю не тільки рятувати здоров'я людей, а й берегти своє, бажаю діяльності без перешкод, поваги, затребуваності, подяки оточуючих, особистого благополуччя та щастя, достатку і любові!

Зі святом!