Заходи до Дня захисників і захисниць України

Дата: 30.09.2023 11:00

Напередодні Дня захисників і захисниць України біля адмінбудівлі Нижньоворітської сільської ради за участю працівників виконавчого комітету сільської ради, військовослужбоців Збройних Сил України та педагогічних працівників та учнів Нижньоворітського ліцею відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України. Зі словами вітань та глибокої вдячності всім, хто боронив та боронить сьогодні Україну звернувся заступник Нижньоворітського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуфрич  Віталій  Васильович . Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх українців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яким сьогодні завдячуємо можливістю жити на своїй рідній землі.