Шановні жителі громади!

Дата: 30.09.2023 10:18

Вітаємо всіх жителів громади з чудовим святом – Днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії! Нехай в кожному з Вас живе ВІРА, нехай ніколи не покидає НАДІЯ, нехай зігріває ЛЮБОВ, і нехай МУДРІСТЬ не дозволить збитися зі шляху!

Всіх прекрасних жінок, що носять імена Віра, Надія, Любов та Софія, вітаю з їх Днем Ангела.

В цей чистий день прийміть щирі побажання любові і вірності, надії тільки на найкраще і радості, віри в себе і успіху. Нехай життєвий шлях буде легким і світлим, нехай близькі люди обдарують теплом і увагою, нехай душа завжди співає і радіє серце!

З повагою керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради