Шановні мешканці нашої громади!

Дата: 27.09.2023 07:49

27 вересня ми святкуємо Велике церковне свято – Воздвиження Хреста Господнього. В цей день ми вшановуємо головний символ своєї віри – Святий Хрест, вічно живий символ безкінечної Божої любові до нас, символ Христової жертви, нашого відкуплення і спасіння, торжество справедливості, символ Христової перемоги, Добра над злом, Життя над смертю.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідної громади та усієї України!

З повагою, Іван Грига