Змагання з армреслінгу серед учнів Нижньоворітської ТГ

Дата: 21.09.2023 18:19

Сьогодні, 21 вересня проведені змагання з армрестлінгу серед учнів навчальних закладів Нижньоворітської громади . Змагання проводилися на базі Нижньоворітського ліцею у спортзалі. Участь у змаганнях взяли 75 учнів Нижньоворітської громади різних вагових та вікових категорій. Змагання очолював Президент Федерації армрестлінгу України в Закарпатській області Лехман Богдан. Судді змагань – Багаторазова чемпіонка Світу та Європи Лехман Богдана, та Чемпіон України Ряшко Іван. Початок змагань розпочався традиційно гімном України. Голова Нижньоворітської громади  Іван Грига та Президент Федерації армрестлінгу Лехман Богдан побажали успіху усім учасникам змагань  . На завершення змагань з армрестлінгу  переможці змагань по своїм віковим та ваговим категоріям  отримали нагороди - медалі та грамоти за участь у змаганнях ,які вручала їм Чемпіонка Світу та Європи Лехман Богдана.