Різдво Пресвятої Богородиці

Дата: 21.09.2023 05:20

Сьогодні, 21 вересня, християни відзначають одне із найважливіших свят церковного року – Різдво Пресвятої Богородиці, матері нашого спасителя Ісуса Христа! Пресвята Матір Божа народилася в цей вересневий день. Вона дала життя Господу, благословивши цим все людство. Матір Божа завжди допомагає нам Сама безпосередньо і через молитви до Свого Сина в Тройці з Отцем і Святим Духом, а також посилає нам на допомогу святих Божих Угодників та Ангелів.

Тож нехай чистота і світло цього свята наповнять наші душі благодаттю, а віра буде щирою і міцною. І тоді у нашому житті неодмінно будуть траплятися справжні чудеса.

Бажаємо спокою в душі, сімейної гармонії, миру, щастя, добра та міцного здоров’я! Нехай Пресвята Богородиця береже вас та ваших близьких!

З повагою, Іван Грига