День працівників лісу

Дата: 17.09.2023 19:17

Шановні працівники лісового господарства!

Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо професійне свято людей, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві – День працівника лісового господарства.

Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки. Ліс є один з найбільших скарбів нашого краю. Щодня сумлінно і невтомно працюючи, працівники лісового господарства створюють нові насадження, забезпечують надійний захист земельних угідь та покращують екологічний стан довкілля.

Шановні працівники лісового господарства, щиро вітаю Вас із професійним святом.Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, подальших трудових звершень та професійних успіхів у розвитку лісової галузі .

З повагою керівництво, виконавчий комітет та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради