Шановні жителі нашої громади!

Дата: 11.09.2023 08:33

Сьогодні, 11 вересня вшановують пам’ять  святого пророка Іоанна Хрестителя (Предтечі).  У цей день пророку відсікли голову, тому свято і називають Усікновення голови Іоанна Предтечі. У народі свято називається Головосік. Іоанн все своє життя ніс у світ пророцтво про появу Христа, який врятує весь людський рід. У цей день християни дотримуються суворого посту в пам'ять про загибель святого.

В цей день, бажаю вам, перш за все, здоров'я і Божого благословення. Бажаю, щоб ви були сильні силою любові, силою віри, яку дав нам Ісус Христос.

З повагою  Іван Грига