З днем фізичної культури та спорту

Дата: 09.09.2023 08:22

Шановні спортсмени, тренери, усі фахівці галузі фізичної культури та спорту, а також прихильники фізкультурно-спортивного руху та шанувальники спорту!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в суспільстві сприймається як свято здоров’я, молодості, мужності та величі духу.Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту ‒ День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров`я, невичерпної удачі, благополуччя, наполегливості та наснаги, перемог у всіх починаннях, підкорення життєвих та спортивних висот!

З повагою голова громади