Шановні воїни-розвідники! Наші Герої-захисники!

Дата: 07.09.2023 21:07

Щиро вітаю вас із професійним святом! Ваші знання, мужність і винахідливість неодноразово слугували державі та українському війську.

Мужність та рішучість – це риси українських воїнів-розвідників. Саме від своєчасної і точної інформації військових розвідників залежить доля інших підрозділів Збройних сил України.І наші розвідники гідно виконують свою місію. Одна згадка про українських розвідників вносить паніку у ряди московських загарбників. Українська військова розвідка - справжня еліта нашої армії!

Бажаю всім нашим Героям-розвідникам завжди повертатися з бойових завдань переможцями!Нехай Господь завжди оберігає Вас у всіх спецопераціях.Міцного здоров'я, успіхів і всіх гараздів Вам та Вашим родинам!

Щира вдячність розвідникам за службу!

Слава Збройним Силам України!