З Успінням Пресвятої Богородиці!

Дата: 28.08.2023 07:16

Сьогодні, 28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят – Успіння Пресвятої Богородиці.

За традицією свято Успіння Пресвятої Богородиці належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання! Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи.

У цей світлий день бажаю щастя, здоров’я, миру і душевного спокою. Нехай Матір Божа оберігає та захищає усі українські сім’ї!

Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!

З повагою,голова громади Іван Грига