Відбулися заходи до Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:57

Біля адмінбудівлі Нижньоворітської сільської  ради за участю сільського голови Івана Григи, працівників виконавчого комітету сільської ради, працівників Нижньоворітської музичної школи та працівників і вихованців Нижньоворітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися урочисті заходи з нагоди  Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Дня Незалежності України. Почесне право підняти Прапор України мали військовослужбовці Збройних сил України.

На заходах до усіх присутніх звернувся сільський голова Іван Грига, який привітав мешканців громади з Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України.