Шановні жителі громади!

Дата: 24.08.2023 08:22

Сердечно вітаємо вас із визначним національним святом – Днем Незалежності України! Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

В час війни ми ще більше усвідомили цінність нашої свободи. Вкотре зрозуміли, що незалежність для українців – понад усе!

Завдяки нашій стійкості та незламності про нас заговорив весь світ. Нас підтримують всі цивілізовані країни. Ми боронимо свою, Богом дану країну. Ми – на стороні світла, тому мусимо подолати темряву.  Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава! І буде такою завжди!

Зі святом, дорога громадо, з Днем Незалежності України!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради.