З Днем молоді!

Дата: 12.08.2023 06:12

Дорогі юнаки і дівчата нашої  територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з днем молоді!

Сьогодні вдруге в історії нашої країни, відповідно до Указу Президента України № 333/2021 від 28 липня 2021 року, День молоді в Україні відзначають в Міжнародний день молоді - 12 серпня.

Наша молодь сьогодні воює за вільну та незалежну Україну й працює, щоб допомогти нашим захисникам перемогти у цій війні. Своєю хоробрістю українська молодь показала світові що таке справжня боротьба вільних людей. Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства.

Ваші вміння, знання, талант і молодеча енергія конче необхідні нашій країні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту.

Бажаю всім мирного неба над Україною, сил та енергії будувати життя й сміливо йти до здійснення мрій і сподівань, життєвого позитиву та креативних ідей. А ще - наполегливості у здобутті знань та умінь, які стануть доброю основою для досягнення життєвого успіху. Бажаю добра і щастя, віри в щасливе майбутнє України! Бажаю всім здоров’я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів. Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю.

З Днем молоді!

З повагою, голова громади Іван Грига