Привітання з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 06.08.2023 08:40

Шановні військовослужбовці!

Щиро вітаємо вас із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

У першу неділю серпня в Україні відзначають день Повітряних Сил Збройних Сил України. Сучасний розвиток Повітряних Сил здійснюється з урахуванням викликів і загроз, які постали  насьогоднішній день перед нашою державою. Цілодобово підготовлені льотні екіпажі, військовослужбовців зенітних ракетних та радіотехнічних підрозділів несуть бойове чергування і виконують важливі польотні завдання, оберігаючи українське небо від агресора.

Дякуємо кожному військовослужбовцю Повітряних Сил за віддану службу українському народові. Ви продовжуєте демонструвати стійкість духу та з гідністю виконуєте покладені на вас обов’язки. Мирне небо в багатьох українських населених пунктах – це передусім ваша заслуга.

Вічна пам’ять та слава Героям, які не повернулися з бойових вильотів, героїчно загинули, утримуючи позиції, та до кінця виконали свій обов’язок перед Україною.

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!