День Українських миротворців!

Дата: 15.07.2023 06:58

Прийміть щирі вітання з нагоди міжнародного Дня українських миротворців.

Миротворча діяльність – одна з найбільш поважних місій, що вимагає високого професіоналізму, неабиякої відваги та мужності. За всі роки участі у міжнародній діяльності, українські миротворці зарекомендували себе професіоналами, які здатні виконувати завдання будь-якої складності.

Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої планети. Беручи активну участь у миротворчій діяльності в багатьох країнах світу, українські миротворчі підрозділи стали невід’ємною складовою миротворчих сил ООН. Адже вони завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує.

Висловлюю слова безмежної вдячності, вам, українські миротворці, за відвагу, героїзм й неоціненний вклад у забезпечення миру та безпеки у світі.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, легкої служби, незгасаючої віри у світле майбутнє та успіхів у важливій справі, покладеній на українських миротворців.

Слава українським миротворцям. Слава Україні!

З повагою, Іван Грига