Увага! Громадські слухання містобудівної документації

Дата: 20.06.2023 16:07

1. Детальний план території для розміщення об’єктів вітроенергетики, які знаходяться за межами населених пунктів Нижньоворітської сільської ради поблизу с.Біласовиця, с.Латірка Мукачівського району Закарпатської області.

Замовник розроблення містобудівної документації - Нижньоворітська сільська рада, розробник - ТОВ «Закарпатреконструкція», інвестор - ТОВ «Вітряний парк Верховинський», підстава - рішення №746 ХХІ сесії VІІІ скликання Нижньоворітської сільської ради від 24 листопада 2022 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території Нижньоворітської сільської ради поблизу с.Біласовиця, с.Латірка», договір на розробку містобудівної документації від 20.02.2023 №1/2-4/23

2. Детальний план території для розміщення об’єктів вітроенергетики, які знаходяться за межами населених пунктів Нижньоворітської сільської ради поблизу с.Завадка, с.Тишів, с.Котельниця Мукачівського району Закарпатської області.

Замовник розроблення містобудівної документації - Нижньоворітська сільська рада, розробник - ТОВ «Закарпатреконструкція», інвестор - ТОВ «Вітряний парк Верховинський», підстава - рішення №747 ХХІ сесії VІІІ скликання Нижньоворітської сільської ради від 24 листопада 2022 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території Нижньоворітської сільської ради поблизу с.Завадка, с.Тишів, с.Котельниця», договір на розробку містобудівної документації від 20.02.2023 № 1/1-4/23.

Громадські слухання містобудівної документації для розміщення об'єктів вітроенергетики, відбудуться в приміщенні актової зали Нижньоворітської сільської ради 27 червня 2023 року об 11:00 за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський р-н, село Нижні Ворота, вулиця Центральна, будинок 114.

У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість, уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація, уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація. Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб.

До дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) у вільному доступі можна ознайомитися з матеріалами проектів детальних планів території на паперових носіях в приміщенні Нижньоворітської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський р-н, село Нижні Ворота, вулиця Центральна, будинок 114. Посадова особа замовника містобудівної документації - Гафінець Наталя                             Олексіївна (секретар сільської ради, тел.0955658184), адреса електроної пошти - n.vorota@meta.ua

Посилання для участі онлайн: https://meet.google.com/apq-xjmr-oij, трансляція і можливість приєднатись буде доступна 27 червня 2023 року з 11:00.