18 червня День батька

Дата: 18.06.2023 00:33

Шановні жителі нашої громади!

Шановні батьки!

Щороку у третю неділю червня ми відзначаємо День батька. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до батьків.

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави,  патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опиратися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Бути справжнім батьком — не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною,  дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

Зараз тисячі батьків стали на захист своєї Батьківщини. Наші доблесні воїни захищають цілісність держави зі зброєю у руках, адже знають, що Україна – країна їхніх дітей.

Тож, дозвольте привітати від щирого серця усіх чоловіків, із цим прекрасним святом і побажати чистого мирного неба, яскравого сонця, міцного здоров’я і великих успіхів у всьому! Перемоги нашій неньці-Україні!

З повагою Іван Грига