Шановні жителі громади!

Дата: 11.06.2023 08:23

Щирі вітання всім зі святом Всіх Святих!

Сьогодні , 11 червня День Всіх Святих, відомий також як Неділя Всіх Святих або Собор Всіх Святих. Це один день в році, коли вшановують всіх угодників Божих. Термін "Всі Святі" включає як канонізованих святих, так і тих, хто залишився невідомим за життя. У православних християн це день, коли згадуються всі шановані Церквою святі особи.

Православна церква кожен день згадує одного або декількох святих. Але є один день в році, коли шанують всіх угодників Божих. Так було заведено ще з ранніх християнських часів - вперше День всіх святих згадується в IV столітті, а відзначають його, починаючи з V століття.

Нехай святі угодники Божі молять Отця нашого Небесного за мир, благополуччя, розквіт в Україні та за національну і духовну єдність української нації!

Вітаю  Вас з Днем Всіх Святих і хочу побажати, щоб Ваш ангел Вас оберігав від усіх негараздів, щоб святі лики і яскраве полум'я свічок осяяли ваше життя благодаттю, щоб життя було світлим,бажаю втіхи для душі, доброти і миру, добра і ласки, міцного здоров’я і надії на краще.

З повагою голова громади          Іван Грига