Протидія платіжному шахрайству

Дата: 29.05.2023 09:42

До відома  громадян !

03 травня 2023 року Національний банк України (далі – Національний банк разом із Кіберполіцією розпочали Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству “Шахрай Гудбайˮ. Під час цієї кампанії планується проведення низки заходів та створення інформаційних продуктів, які поширюватимуться через власні та партнерські комунікаційні канали.

Мета кампанії – поліпшити обізнаність громадян про кібергігієну та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі та нагадати українцям правила безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Термін проведення кампанії: з 03 травня до 31 грудня 2023 року.

Зважаючи на вищезазначене та з метою інформування про наявну кампанію, Центр надання адміністративних послуг Нижньоворітської сільської ради повідомляє, що запущено відеоролик, який доступний за посиланням  https://drive.google.com/drive/folders/1GymL55i6xWkOvAhZKLVOaYqc5NwiQxNz

Адміністратор ЦНАП                                                 О.Понзель