З Днем Матері!

Дата: 14.05.2023 12:00

В Україні День матері почали святкувати 1999 року. Мама в нашій країні з давніх-давен вважалася справжньою берегинею домашнього вогнища і саме тою людиною, до якої діти завжди приходять за добрим словом, порадою та допомогою. І, хоча офіційно День матері з'явився в Україні порівняно недавно, шанують її українці набагато довше. До прикладу, в Канаді українська діаспора почала вітати своїх матерів ще на початку XX століття (1928 року), а в західних регіонах Україні така ініціатива з'явилася через рік після цього.

Мама - головна людина у житті кожного з нас. Вона подарувала нам життя, кожного дня огортає своєю турботою та любовʼю. На честь цього у світі та в Україні на офіційному рівні відзначають свято День матері.

Офіційно у всьому світі свято відзначається 13 травня, а в Україні - 14 травня.

З Днем Матері! Нехай кожна хвилина життя буде сповнена любов’ю та радістю! Нехай твоє материнське серце не знає смутку.