Шановні медичні працівники!

Дата: 12.05.2023 09:01

У Міжнародний день медичної сестри щиро вітаємо усіх медсестер, медбратів, фельдшерів, акушерок, лаборантів. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!

Медсестра - не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

Ваша професія поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм. Саме тому лікарі високо цінують невтомну працю медсестер, а пацієнти - увагу та турботу.

Ви працюєте без втоми і страху. Без вагань і зайвих слів. З усмішкою, навіть коли на неї немає сил. У тилу , під обстрілами у Харкові та Херсоні, у польових госпіталях під Бахмутом та Авдіївкою.

Ви є всюди, як янголи-охоронці. Ваша праця - це справжній героїзм.

Дякємо вам за турботу!

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Зі святом!

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради.