Збережи усмішку дитині: пів тисячі внутрішньо переселеним дітям та дітям військових безоплатно пролікували карієс

Дата: 19.04.2023 19:09

В благодійному проєкті вже беруть участь понад 40 клінік в 17 містах України. За три місяці 500 діткам пролікували зуби, загальна мета – зберегти 5000 усмішок дітей.

В межах проєкту «Збережи усмішку дитині» дітям (віком до 12 років) вимушених переселенців або військовослужбовців проводять профілактику та безоплатно лікують карієс. Отримати послугу можна в 41 клініці, які стали партнерами, і працюють в 17 містах по всій країні:

Львів, Золочів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Житомир, Київ, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Ніжин, Чернівці, Крюківщина, Мукачево, Суми.

Лікар у клініці проводить діагностику ротової порожнини дитини і при виявленні зубчиків, ушкоджених карієсом – проводить безоплатне лікування та профілактику появи нових уражень карієсом.

Як скористатись безоплатною послугою:

• Оберіть клініку-партнера програми;
  • Узгодьте з клінікою дату та час прийому;
  • Отримайте допомогу в межах проєкту.

Заходьте на інтернет сторінку проєкту і шукайте найближчий до вас стоматологічний кабінет.

Все, що потрібно мати:

• довідку ВПО;
  • військовий квиток або інший документ, який підтверджує участь батька/матері в у військових/бойових діях
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.

Бренди IVOCLAR, INSPE та Piksters, разом із небайдужими стоматологами у різних куточках України, об’єднались заради однієї мети – зберегти усмішки 5000 дітей по всій країні.

Кількість клінік-партнерів і перелік міст весь час збільшується, тому слідкуйте за змінами на сайті і обирайте найзручнішу для вас локацію.

Діти – наше майбутнє!

Додаткова інформація для ЗМІ:

Проєктний менеджер INSPE

Ірина Палига