Виставка-конкурс «Великодня писанка»

Дата: 12.04.2023 17:55

До участі в еклектичній виставці-конкурсі «Великодня писанка», яка проходить з 03 по 18 квітня 2023 р. у відділі ОМСКТОЗ Нижньоворітької сільської ради, долучилися школярі всіх закладів загальної середньої освіти територіальної громади.

Мета даного проєкту -виявлення та розвиток творчого і духовного потенціалу школярів та учнівської молоді; збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок за різними видами технік (воскова, мальованка, шкрябанка тощо), великодніх композицій.

Вироби ручної роботи широкого розмаїття та неймовірної краси - писанки івеликодні композиції, представлені на виставці, – демонструють суть одного з найважливіших християнських свят – Великодня.

Всі школярі із захопленням готували творчі роботи, адже збереження традицій наших предків - наше майбутнє.

Нехай Святий Великдень принесе для нас довгоочікувану радість перемоги, дарує надію і впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу й укріплює віру.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!