Змінено порядок перетину кордону з домашньою твариною на територію Польщі

Дата: 12.04.2023 17:51

З 27 березня 2023 року  не можна заїхати на територію Польщі з мінімальним пакетом документів для перевезення домашніх тварин. Власнику домашньої тварини потрібен такий набір документів:

1. Документ про наявність мікрочіпу у тварини;
  2. Дійсне щеплення проти сказу, яке зроблено не раніше, ніж за 21 день до моменту в’їзду на територію Польщі.
  3. Ветеринарний паспорт з наявністю усіх планових щеплень, інформацією про чіпування, фотографією тварини у віці 12 місяців та інформацією про обробку проти паразитів;
  4. Сертифікат здоров’я;
  5. Довідка про тестування на антитіла проти сказу. Термін дії довідки – 3 місяці з моменту перетину кордону;
  6. Свідоцтво ВЕТ-1 або ВЕТ-1 (СНД);
  7. Міжнародний сертифікат. Видається безкоштовно на кордоні у спеціальному ветеринарному пункті. Саме для його отримання й потрібно свідоцтво ВЕТ-1.
  8. Дегельмінтизація та інсектоакарицидна обробка. Проводиться не раніше, ніж за 48 годин до виїзду. Підтверджується наявністю відповідного штампу у паспорті.
  9. Документ, що тварина не представляє племінної цінності.
  10. Сертифікат відповідності контейнеру для тварини.

Але у окремих випадках  можуть попросити додаткові документи. Наприклад, якщо людина не являється власником тварини, у неї повинен бути дозвіл на перевезення.

Воловецьке бюро правової допомоги