Вітання з Днем Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 11:20

26 березня, згідно з Указом Президента України від 18 березня 2015 року № 148/2015, відзначається день Національної гвардії України. Сучасна Національна гвардія – військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України з залученням нових військових кадрів на добровольчій основі.

Сьогодні, 26 березня, ми відзначаємо День Національної гвардії України. Роками вони є головною ланкою в ланцюгу оборони нашої держави від загарбника, що не дає ворогу здолати Україну.

Примножуючи славу і місць нашої країни, Національна гвардія захищає не тільки наші життя та майбутнє наших дітей, а й честь України, суверенітет, територіальну цілісність.

Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться відстояти право на нашу свободу. Адже ваша сталева мужність та героїзм щодня наближає Україну до миру та Перемоги.

Слава Україні!