УВАГА: 13 ЛЮТОГО – РЕЖИМНІ ЗАМІРИ.

Дата: 12.02.2023 15:22

‼️ УВАГА: 13 ЛЮТОГО – РЕЖИМНІ ЗАМІРИ. ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ЗАКАРПАТЦЯМ?

👆У понеділок, 13 лютого, на Закарпатті впродовж доби (з 0.00 до 24.00) відбуватимуться заміри споживання з метою визначення фактичної потреби області в електроенергії.

📟 Ці заміри також дадуть можливість при встановленні лімітів  для регіону врахувати фактичні зміни в структурі споживання області через релоковані підприємства, кількість внутрішньо переміщених осіб.

📈 Шановні споживачі, будь ласка, використовувати електроенергією в цей день у звичайному режимі, без обмежень – так, якби ви користувалися в мирний час.

🤝 Дякуємо за розуміння та співпрацю! Працюємо на перемогу!