З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 10:37

Шановні жителі громади! Щиро вітаємо вас  з прийдешнім Різдвом Христовим!

Цьогоріч Різдво для всіх незвичайне, а мрії кожного – як ніколи єдині. Ми прагнемо перемогти ворога, щоб наші рідні і близькі повернулись з війни додому живими та неушкодженими. Хочемо, аби вдома було світло і тепло…Віримо в наших воїнів і просимо Божого благословення для кожного з них!

Різдвяні свята є джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Воно наповнює наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям.

На передодні Різдвяних свят хочемо побажати всім жителям громади миру та злагоди, духовного зростання, добробуту, успіхів, нових перемог та віри в себе, у людей, в процвітання нашого краю . Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Адже тільки разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай світле Різдво Христове укріпить всіх нас у вірі, об’єднає теплом і радістю, наповнить кожне серце і кожну домівку любов’ю рідних та близьких, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаємо усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, та Божого благословення, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай  в усіх нас будуть чисті помисли, наповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою керівництво, виконавчий комітет

та депутатський корпус Нижньоворітської сільської ради.