ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ, ПРИУРОЧЕНІ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2022 15:43

Сьогодні, 14 жовтня,  християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці також відзначають День захисників і захисниць України .

З цієї нагоди у Нижньоворітській громаді відбулися заходи з відзначення Дня захисників та захисниць України та вшанування пам’яті полеглих Героїв. .

Керівництво громади спільно з представниками першого відділу Воловецького РТЦК та працівниками і вихованцями закладів освіти та духовенства вшанували пам’ять Героїв Нижньоворітської громади, які віддали найцінніше – власне життя, захищаючи країну від ворога.

Також цього дня відбулося покладання квітів до могил воїнів, що віддали своє життя за Україну.