Невблаганна смерть забрала молоде життя ще одного жителя нашої громади - героя України.

Дата: 15.09.2022 09:01

Під час виконання бойового завдання загинув Товт Олександр, який проживав у селі Котельниця.

Ще на весні 2014 року Олександр взяв до рук зброю щоб захищати територіальну цілісність нашої держави.

Мистецтву війни він навчався безпосередньо під час бойових дій. І коли у 2022 році колони техніки окупантів посунули на Україну знову, Олександр разом із побратимами вже були готові їх зустрічати.

Наш герой Олександр мав беззаперечний авторитет у бійців, тренувався сам і тренував, був прикладом за яким йшли люди. Планував і здійснював надскладні і ризиковані операції, відправляв на той світ не один десяток москалів.

Про таких людей писатимуть книжки, а його подвиг діти вивчатимуть у школах. Та нині триває кровопролитна війна з Росією, і ми платимо надто велику ціну за нашу свободу та незалежність".

«Усією громадою низько схиляємо голови у скорботі та глибоко розділяємо біль втрати з рідними та близькими героя.

Низький доземний уклін нашому Воїну-Захиснику!»