Дата: 01.09.2022 17:05

На Закарпатті 2 вересня оголосили Днем жалоби за загиблими воїнами 128-ї бригади.

Про це повідомили у Фейсбуці Закарпатської ОВА, передає Укрінформ.

"2 вересня на Закарпатті оголосили днем жалоби за загиблими бійцями 128-ї ОГШБр" - йдеться в повідомленні.

День жалоби в пам'ять про загиблих героїв на Закарпатті оголосили відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації № 510 від 01.09.2022 року.

Відповідно до нього, в області будуть приспущені державні прапори.

О 9 годині 2 вересня пам’ять Героїв, які загинули, виконуючи службовий обов’язок, борючись із російським агресором, вшанують хвилиною мовчання.