Отримання водійського посвідчення по новим правилам

Дата: 30.08.2022 09:06

В Україні з 24 липня 2022року діють нові правила отримання водійського посвідчення. Постановою Кабінету міністрів України від 10 травня 2022 р. № 601 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів»

Особи, які бажають отримати водійське посвідчення повинні спочатку пройти теоретичний курс навчання в автошколі та успішно скласти тестування в територіальному сервісному центрі МВС. Отримавши необхідні знаннями правил дорожнього руху та підтвердивши їх Свідоцтвом про закінчення теоретичної підготовки вони починають практичний курс і виїжджають на вулиці за кермом.

Відтепер для отримання водійського посвідчення необхідно буде зробити наступне:

-пройти теоретичну підготовку в автошколі та отримати про це свідоцтво, яке чинне 1 рік (без складання внутрішнього іспиту);

-скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС для отримання можливості надалі проходити практичне навчання;

-вибрати автошколу для практичної підготовки і пройти там навчання;

-скласти внутрішній практичний іспит і отримати свідоцтво в автошколі, яке чинне 2 роки;

-у сервісному центрі МВС успішно скласти практичний іспит і отримати посвідчення водія.

Воловецьке бюро правової допомоги