День Державного Прапора України відзначили в Нижньоворітській громаді

Дата: 23.08.2022 13:18

День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор.

Сьогодні, 23 серпня 2022 року в Нижньоворітській територіальній громаді відбулись урочисті заходи до Дня Державного Прапору України. У цей святковий день почесне право підняти Державний Прапор України надано військовим ЗСУ.

Слава Україні !