Вітаємо випускників, які набрали по 200 балів

Дата: 23.08.2022 08:46

Цьогоріч замість ЗНО в Україні ввели Національний мультипредметний тест (НМТ). Він складається з трьох предметів — українська мова, математика, історія України. Це пов'язано з повномасштабним вторгнення росіян та бойовими діями в країні.

Тож всі, хто потрапив в основну сесію та вже склав тестування отримують результати. Найвищий бал, який можна здобути на НМТ, — 200. Набрати їх не так і просто, адже питання на мультитестуванні аналогічні питанням ЗНО.

Вітаємо з блискучими досягненнями випускниць Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області Чекета Юлію Михайлівну , яка здобула найвищий результат – 200 балів із НМТ з двох предметів: Української мови та історії України, а також Зорівчак Надію Василівну, яка також набрала максилальну кількість балів з математики.

Приємно, коли незважаючи на перешкоди, учні нашої громади досягають найвищих результатів.

Пишаємося нашою молоддю!