ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ВЕСНИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Дата: 08.03.2022 12:35

Фото без описуДорогі жінки! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Бажаю вам здійснення ваших мрій та планів, миру та добра.

Ми, чоловіки, шануємо вас та низько вклоняємося за вашу доброту, цілеспрямованість і мудрість, любов та ніжність, терпіння і вірність, здатність навіть у скрутні часи не залишатися осторонь важливих подій суспільного життя, і при цьому дбати про домашній затишок та родинне благополуччя.

Щиро вітаю вас зі святом, бажаю натхнення і щастя, вагомих успіхів у всіх справах, високих професійних досягнень, здійснення заповітних мрій, оптимізму, добра і благополуччя, миру та злагоди.

Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди. Нехай кожен день буде сонячним і радісним, довкола вас панують любов і гармонія!

З повагою сільський голова                                                         Грига І.І.