У зв'язку з останніми подіями в Україні та в Нижньоворітській ТГ

Дата: 27.02.2022 11:58

??У зв'язку з останніми подіями в Україні та в Нижньоворітській ТГ зокрема...

Відповідно до РІШЕННЯ Нижньоворітської сільської ради №667 від 26.02.22 в умовах ВОЄННОГО СТАНУ з 27.02.2022 року:

????Покинути території Нижньоворітської сільської ради- територіальної громади приїжджим з інших регіонів чоловікам віком від 18 до 60 років протягом 24 годин, або з'явитися у Воловецький територіальний центр комплектування та соціальної підтримки і стати на військовий облік.

????Всім суб'єктам господарювання, які займаються продажем люмінісцентних фарб, балончиків з фарбою, люмінісцентного освітлення та іншої продукції, яка відображає світло, негайно ЗНЯТИ ЇХ З ПРОДАЖУ.

????Всім суб'єктам господарювання ДЕМОНТУВАТИ вивіски, що освітлюються у нічний час та люміністцентні вивіски.

????ДЕМОНТУВАТИ всі дорожні знаки та рекламні білборди на території Нижньоворітської сільської ради.

????За НЕВИКОНАННЯ даного рішення буде застосована відповідальність і вилучення майна від фізичних та юридичних осіб на користь Нижньоворітської сільської ради.

?? Працівникам поліції та представникам ГО "Нижньоворітська варта" провести перевірки за дотриманням даного рішення.

??ПАМ'ЯТАЙТЕ, ДАНІ ЗАХОДИ СТОСУЮТЬСЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ ПЕРЕДУСІМ!