Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 30.07.2021 15:29

Фото без описуОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета
закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості
предмета закупівлі Капітальний ремонт по заходах енергозбереження корпусу «А» Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області по вул. Центральна, 116 в с. Нижні Ворота (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)

ідентифікаційний номер в електронній системі закупівель: UA-2021-07-20-002504-b на очікувану вартість – 6 185 875 грн з ПДВ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1266 від 16.12.2020 р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710», з метою ефективного та раціонального використання коштів для оприлюднення та обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, надаємо інформацію про очікувану вартість, розмір бюджетного призначення і технічні та якісні характеристики предметів закупівлі щодо процедури, оголошеної у липні 2021 року.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на основі Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта Капітальний ремонт по заходах енергозбереження корпусу «А» Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нижньоворітської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області по вул. Центральна, 116 в с. Нижні Ворота (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)», що підтверджений Експертним звітом (позитивним)  №07/007/21 від 23,03,2021 р.  ТОВ  «Будівельний консалтинг та експертиза»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі відбувається виходячи з вимог законодавства України щодо якості аналогічних товарів, робіт або подібних послуг.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно із технічним завданням  додатку 6 Тендерної документації від 20.07.2021 року.

Уповноважена особа                                                                              Н.Ф.Гафинець